Minu sooviks on aidata Sul avastada Reiki imesid ning heita pilk metafüüsilisse maailma. Tahaksin aidata Sul näha, võib-olla esimest korda elus, kui suurepärane Sa tõeliselt oled - tugev, võimas, ilus, ning mis kõige tähtsam - jumalik!
Elus pole midagi, mida Sa peaksid õppima - sa juba tegelikult tead kõike. See on meeldetuletus, kes Sa tegelikult oled ja miks Sa oled siin. Sa oled uskumatult võimas vaimne olend, Sa ainult oled valinud selle unustamise. Aitan Sul taastada oma mälu ning naasta oma tajude juurde.
Minu uskumine on, et maailm vajab tungivalt sellist abi, mida suudavad pakkuda Reikiga häälestatud inimesed. Seda abi vajatakse nüüd, sellega ei ole võimalik oodata. Pole ju saladus, et inimkond ise on viinud end sellise piirini, kust edasi otsustatakse inimkonna saatus.
Niisiis - mida rohkem inimesi on häälestatud Reikiga, seda enam kasvab ka teadvus, teadlikkus, mõistmine kogu inimkonnal, sest ainus viis muuta välist maailma on muuta iga isiku sisemaailma.
Meie maailma ellujäämiseks on vajalik Reiki praegusel hetkel, mitte kusagil ebamäärases tulevikus. Reiki on elav, kasvav, laienev kunst, seda ei saa jätta ainult väheste kasutada!
Reiki annab juured ja tiivad. Juured, et püsida reaalsuses, tiivad, et aidata Sul lennata läbi suurepäraste unistuste. Reiki aitab Sul luua ja saavutada oma unistusi.